www.bizbilet.com 2014 yılından itibaren faliyete geçmiş online uçak bileti satış sitesidir. Tüm ticari hakları ENZEL LOJİSTİK TURİZM TAŞIMACILIK VE TİC.LTD.ŞTİ ye aittir. Şirketimiz Tursab 11775 Kodu ile Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Üyesidir.  3 adımda sitemizden Online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz 7/24 faliyet gösteren çağrı merkezimiz üzerindende biletinizi anında satın alabilir yada rezervasyon yaptırabilirsiniz. İlkemiz olan “koşulsuz müşteri mutluluğu” ile hizmet vermekteyiz.

Sitemizin kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarını fiyat, tarih, saat bazında listeleyebilir size Uygun Uçak Bileti’ni bulabilirsiniz. Dünyada uçuş gerçekleştiren tüm hava yolu firmalarını karşılaştırabilir en ekonomik uçak bileti kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Müşteri güvenliği açışısın’dan sitemizden ve çağrı merkezimizden kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 3D doğrulama sistemi kullanmaktayız. Bunun yanı sıra Uluslararası standartlara uygun olarak SSL olarak site bağlantılarımız şifrelenmektedir. Böylece kredi kartı bilgileriniz tamamen güvence altına alınmaktadır.

Sitemizi kullanarak hem zamandan tasarruf etmiş olur hemde bütçenize en uygun bileti kredi kartınıza uygun taksitlerle satın alabilirsiniz. Uçak bileti kampanyalarından sürekli haberdar olmak için sitemizi sosyal medya sayfalarımızdan takip edebilir ve sosyal medya hesaplarımızdan müşteri temsilcilerimizle direkt olarak konuşma yapabilirsiniz.

Misyonumuz

Tüm müşterilerimiz için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, bilgi beceri ve yetenekleri ile müşteriyi yönlendirici hizmetleri sunan, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı ve kaliteden taviz vermeyen bir şirket olarak ilk tercih edilen isim olmaktır.Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşterilerimize karşı açık, adil, saygılı, mütevazi olmak; yapmış olduğumuz çalışmalarda ise işini keyifle yapan, yeni fikirlere açık personellerimizle birlikte maksimum verimi elde etmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Hizmet verilen alanlarda güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile küresel pazarda müşterimiz olan hava yollarına üstün hizmet sunmak ve tüm paydaşlarımıza katma değer yaratmak.

Vizyonumuz

Yer Hizmetleri sektöründe Türkiye’de lider, küresel pazarda ise ana oyunculardan biri olmak. Sahip olduğumuz geniş hizmet yelpazesi içerisinde hizmet sektöründe ki değişimleri uygulayan, fark yaratan ve kalitesiyle bilinen servis şirketi olmak.Her zaman için en iyi, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla müşterilerimize sağlamakla beraber sektörde farklılıklar yaratarak işbirliği yapmış olduğumuz firmalara uzun vadeli ve güvenli hizmeti vermektir. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.Tüm Türkiye’de de güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin seyahat acentesi olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, genç girişimci ruhuna  yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir seyahat acentesinden daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın değeri yüksek, lider internet sitesi olmaktır.