Şirketin temelleri 1937 yılında atılmıştır. 70 yılı aşkın süredir yolcularına yüksek standartlarda hizmet sunan Ulusoy, taşımacılığın bugün geldiği noktayı belirleyebilecek düzeydedir. “En iyi” yolcu karayolu taşımacılık sisteminin oluşmasında etkin bir rol oynayan Ulusoy’un ülke çapındaki ulaşım ağında kullandığı araçlar, yüksek standartlı ve donanımlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Bugüne baktığımızda, oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olan Ulusoy, yaklaşık 320 otobüs filosu ile yılda ortalama 3,5 milyon yolcu taşımaktadır. Firma yolcularına ucuz otobüs bileti ile de kaliteli seyahatlerin mümkün olduğunu göstermektedir. Türkiye’nin en uç noktalarındaki illerini birbirine bağlayan firma, İzmir’den Hatay’a kadar geniş bir ulaşım ağına sahiptir.

Ulusoy indirim ve kampanya bilgileri için sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Ulusoy turizm bilet fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Güzergahınızı yazıp sorgulayın ve fiyatlar karşınıza çıksın. Ulusoy Ataşehir, Küçükyalı, Esenler, Bursa terminal, Söğütözü, Esenler Otogar, İstanbul Otogar, İstanbul Ankara Aşti, Bodrum, Alanya, Gebze, Samsun, Trabzon, Edirne, Rize, Amasya, Adana, İzmit, Ordu, Kayseri, Kastamonu, Sakarya , Zonguldak, Mersin, Karabük, Tokat, Erzurum, Konya gibi il ve ilçelere giden Ulusoy Turizm otobüs firmasının bu iller için sefer sorgulama işlemi yapabilir, sefer saatleri bilgilerini sorgulayabilir, burada bahsedilen il ve ilçelerin Ulusoy turizm telefon numaraları ve iletişim bilgileri şubeler sayfasından alınabilir. Ancak unutmayın; bilet satiş sitesi olan  üzerinden bilet al ve otogarlara veya bilet satış noktaları yerlerine gitmenize gerek kalmasın!

Ulusoy, otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık olarak değil, bir sistem olarak planlamış ve uygulamıştır. Bununla birlikte satış hizmetlerini, konaklama tesislerini, kalkış noktalarını ve varış hizmetlerini bir bütün olarak yolcularına sunmaktadır. Firmanın vazgeçilmez ilkeleri güvenlik ve kalitedir. Hizmet planlamasını, müşterilerinin beklentilerinin önünde yürütmektedir. Bu nedenden ötürü Ulusoy, ülkemizde karayolu yolcu taşımacılığında lider markaların arasında kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bunu da müşterilerine avantajlı otobüs biletleri fiyatları sunarak yapmıştır. Eğer otobüs firmalarında yer kalmamışsa acentemiz veya  sitemiz üzerinden ucak bileti de satın alabilirsiniz.

Köklü bir kurumsal yapıya sahip olan Ulusoy, eğitimli ve kendi alanında tecrübeli personeli ile yolcularından tam not almayı başarmıştır. Günümüzün gelişen teknolojileri konusunda da zamanı yakalamayı başaran Ulusoy, filosunda yer alan otobüsleri ile de bunu kanıtlamıştır. Ulusoy’un araç filosunda Starliner Standart, Starliner VIP, Mercedes Travego, Cityliner, Megaliner Normal, Viseon, Starliner Royal Class, Megaliner Royal Class gibi, günümüzün son teknolojileriyle üretilen, son derece konforlu ve güvenli otobüsler yer almaktadır. İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara Mersin otobüs bileti alımlarınız için Ulusoy Turizm daima sizinle.

Popüler güzergâhlar;

Giresun-İstanbul                             Trabzon-İstanbul                            Giresun- Ankara

               Ordu-Ankara                                    Hatay-adana                                     Isparta-Afyonkarahisar

   Bartın-Ankara                                   Antalya-Kütahya                             Çarşamba-Ankara

            Bursa-Ankara                                   Adana-Antalya                                 Ankara-Kayseri

+130 firma arasından otobüs bileti ara

Sistemimizde arzu ederseniz otobüs bileti seçenekleri olduğu gibi uçak bileti seçenekleri de bulunmaktadır.